053-600-0068

מוניות לנתב"ג , מוניות לשדה התעופה בן גוריון  , מוניות גדולות ומיניבוסים בכל הגדלים משנת 2007 ברציפות .

Taxis to the airport
way taxi

מרכז הזמנות בינלאומי להזמנת מוניות לנתבג

כיצד לבחור את חברת המוניות הטובה ביותר

בואו נודה בזה, נסיעות לנתב"ג או נסיעות בינעירוניות במונית ספיישל עלולות להיות יקרות ואם תבחרו בחברת המוניות הלא נכונה, אתם עלולים לפספס את הטיסה שלכם או לאחר לאירוע משפחתי חשוב!

תוכן עניינים

כדי לבחור את חברת המוניות המתאימה לכם, ריכזנו רשימה של דברים שאתם צריכים לדעת כדי שתוכלו לבחור את חברת המוניות הטובה ביותר. בהמשך תוכלו טיפים מיוחדים כיצד לבחור את חברת מוניות מומלצת ואמינה.

1. קבלו הצעת מחיר מראש ובדקו האם יש עלויות נסתרות

כדי לקבל הצעת מחיר טובה ואמינה חשוב למסור בטלפון לסדרן את כל הפרטים הרלוונטיים לגביי הנסיעה שלכם. לדוגמא: אם הזמנתם מונית לנתב"ג מתל אביב אך לא ציינתם בזמן ההזמנה שאתם צריכים לאסוף נוסע נוסף בדרך, אל תהיו מופתעים כשהנהג יבקש מכם תוספת למחיר שסוכם אתכם בטלפון. כל שינוי בנסיעה שתעשו ברגע האחרון יהיה יקר יותר. אל תתנו לנהג המונית סיבה לעלות את מחיר הנסיעה בגלל ששכחתם לציין מראש בדיוק מה אתם צריכים.

2. השוו בין כמה חברות מוניות

 אם אתם צריכים להזמין מונית לנתב"ג או לאירוע חשוב כדאי שתזמינו מחברת מוניות אמינה ובעלת מוניטין. חפשו בגוגל אחר ביקורות והמלצות על חברות מוניות אמינות באזורכם.

3. תשלום באשראי או באפליקציית ביט

למרות שתשלום באשראי נשמע כמו משהו מובן מאליו, כדאי לבדוק עם הסדרן מראש במידה ואתם רוצים לשלם באשראי. לעתים נהגי מוניות לא מתקינים במונית מכשיר לסליקת אשראי במכוון כי הם מעדיפים תשלום במזומן או באפלקצית BIT

4. איזה מונית אתם צריכים?

אם אתם קבוצה של יותר מ-3 נוסעים עם מזוודות כדאי לכם להזמין הזמנת מונית גדולה המיועדת לקבוצת נוסעים של 5,6,7 ומעלה. במידה ואתם זקוקים למונית גדולה חשוב לציין זאת מראש בפני הסדרן בעת ההזמנה מפני שלא כל תחנת מוניות מחזיקה מונית בעלת יותר מ-4 מושבים. 

5. איסוף  מוניות לשדה התעופה בן גוריון

נוסעים רבים מעדיפים להזמין מונית "הלוך חזור". המטרה היא לסגור עם חברת מוניות אחת נסיעה לנתב"ג ואיסוף מנתב"ג חזרה. חשוב לדעת שלא כל חברת מוניות מאפשרת הזמנת מונית חזרה מנתב"ג מראש. אם אתם מעוניינים בתיאום מונית חזרה מנתב"ג מראש,  ציינו זאת בשיחת הטלפון בעת הזמנת המונית כדי לקבל מהסדרן את כל הפרטים הרלוונטיים כדי שתוכלו להבטיח שנהג מונית ימתין לכם בנתב"ג ביום שתחזרו מחו"ל.

6. תחנת מוניות שפועלת 24 שעות

אנשים רבים חושבים שבכל תחנת מוניות ניתן להזמין מונית גם בלילה. אך חשוב לדעת שלא כל תחנת מוניות פתוחה גם בלילה. תחנות מוניות רבות פועלות רק בשעות היום ונסגרות להזמנות בדרך כלל בחצות. אם הטיסה שלכם יוצאת בלילה הדגישו זאת בפני הסדרן במפורש כדי שלא יהיו טעויות בשעת ההגעה של נהג המונית אליכם.

7. משלוחים ושליחויות

אם אתם נוהגים להזמין מונית מתחנת מוניות אחת קבועה ואתם לפעמים צריכים להעביר חבילה חשובה, מעטפה, או אפילו צרור מפתחות חשוב שתדעו שתחנות מוניות רבות מאפשרות הזמנת מונית גם למטרה של העברת משלוח חד פעמי מעיר לעיר או מעסק לעסק

אהבתם את המאמר? שתפו

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest
הזמינו מונית
מעדיפים להתקשר?
חיוג מהירWhatsApp