053-600-0068

מוניות לנתב"ג , מוניות לשדה התעופה בן גוריון  , מוניות גדולות ומיניבוסים בכל הגדלים משנת 2007 ברציפות .

Taxis to the airport
way taxi

מוניות לנתב"ג מתל אביב במהירות וזריזות , הזמנת מונית לנתב"ג מתל אביב 24/7

מוניות לנתבג מתל אביב
מוניות לנתבג מתל אביב

שרותי מוניות לנתבג מתל אביב בכל שעות היממה ,  מונית מתל אביב לשדה התעופה – רק 150 ש"ח  WAY TAXI 

 הזמנת מונית לנתב"ג מתל אביב  בכל שעות היממה 24/7 מענה אנושי , כל התל אביבים מזמינים כאן . שרות הסעות לנתב"ג מתל אביב מחירים הכי אטרקטיביים שיש .

מונית לשדה התעופה בן גוריון מתל אביב: היתרונות של מונית way taxi

נסיעה אל ומנמל התעופה בן גוריון לתל אביב יכולה להיות חוויה מלחיצה, במיוחד כשמדובר במציאת תחבורה אמינה. כאן נכנסים לתמונה שירותי ה מוניות לנתב"ג WAY TAXI, המספקים אמצעי תחבורה נוח ויעיל. במאמר זה, נדון בהיבטים השונים של שירותי המוניות  תוך התמקדות ביתרונות של בחירת מוניות  way taxi הסעות ומוניות לנתב"ג  לשדה התעופה בן גוריון.

מונית לנמל התעופה בן גוריון מתל אביב

מוניות לנתב"ג מתל אביב קיימות אפשרויות רבות ל ומוניות גדולת בתל אביב חלק מהשרות בתל אביב שאנחנו גם נותנים . העונות על הצרכים המגוונים של הנוסעים. מוניות 6 נוסעים  יחד עם זאת, לא כל שירותי המוניות נוצרו שווים, וחשוב לשקול גורמים כמו אמינות, נוחות ומחיר .

בבחירת שירות המוניות הנכון לנסיעה שלכם לנמל התעופה בן גוריון. מוניות WAY TAXI, חברת מוניות ותיקה בתל אביב, מציעה חוויית העברת נמל תעופה חלקה עם צי הרכבים הנוחים והנהגים המקצועיים שלה.

מחיר מוניות לשדה התעופה מתל אביב אביב 140 ₪

עלות מוניות לנתב"ג מתל אביב נעה בדרך כלל סביב 140 ₪,  מחיר מונית גדולה עד 6 נוסעים  נע בין 240 ש"ח ל 270 ש"ח  , בהתאם לגורמים כמו השעה ביום, תנאי התנועה והמסלול הנבחר. מחיר זה תחרותי בהשוואה לאפשרויות תחבורה אחרות, כגון שירותי רכב פרטי או תחבורה ציבורית. עם מוניות WAY, תוכלו ליהנות מנסיעה נוחה וללא טרחה לנמל התעופה במחיר סביר.

הזמנת מונית מנמל התעופה בן גוריון 

הזמנת מונית לנתב"ג מתל אביב היא החלטה נבונה, שכן היא יכולה לחסוך לכם זמן וטרחה עם ההגעה. עם מוניות WAY TAXI, ניתן להזמין מונית בקלות מראש דרך האתר  האתר ידידותי למשתמש ועם מחירון מובנה  למובייל. בכך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שמונית אמינה תחכה לכם בשדה התעופה, מוכנה לקחת אתכם ליעדכם בתל אביב.

ישראל היא מדינה מגוונת ומרתקת, שמושכת אליה מיליוני מבקרים מדי שנה. כדי לחקור באופן מלא את האתרים והאטרקציות המדהימות שלה.

יתרונות מוניות way taxi

לבחירת מוניות way taxi להסעות לנתב"ג ישנם יתרונות רבים. ראשית, מוניות לנתב"ג מתל אביב  ידועות באמינות ובבטיחות , מה שמבטיח שתגיעו ליעדכם בזמן וללא כל בעיה. הרכבים מתוחזקים היטב ומוּנָעים על ידי נהגים מקצועיים ומנוסים שנותנים עדיפות לשביעות רצון הלקוחות. מקצועיות  אצל נהגי המוניות של WAY TAXI נסיעה על הכבישים היא מומחיות מיוחדת וזה לא פלא מכיוון שנהג מונית ממוצע מבלה את מרבית יומו בנהיגה על הכבישים  וכך הופך למקצוען של ממש ,דבר זה מקנה לכם הנוסעים במוניות WAY TAXI שקט נפשי וביטחון בהגעה ליעד בבטיחות מקסימלית ביותר . בנוסף יש לנו את כל הידע ואנחנו מכירים את כל השכונות .

מוניות מרכז תל אביב

(מרכז )

מונית מנווה צדק לנתבג לב העיר, נווה צדק ,שכונת שבזי, כרם התימנים ,כרם ישראל ,שכונת רמת השרון ,תל נורדאו ,שכונת מונטפיורי ,הקריה ושרונה, קריית מאיר.

מוניות דרום תל אביב לנתב"ג 

(דרום  )

מונית מדרום תל אביב לנתב"ג , פלורנטין ,נווה שאנן ,שכונת שפירא ,קריית שלום, נווה עופר, גבעת הרצל ,שכונת הרכבת,

מוניות מזרח העיר תל אביב לנתב"ג 

(מזרח  )

מונית מיד אליהו לנתב"ג יד אליהו שכונת התקווה, כפר שלם ,ביצרו ,נחלת יצחק ,רמת ישראל, בית יעקב, נווה צה"ל, נווה כפיר, נווה ברבור, אורות, נווה אליעזר, נווה חן ,ניר אביב, רמת הטייסים, תל חיים, שיכון עממי ג'  ,שכונת עזרא , שכונת הארגזים ,שכונת לבנה, שכונת ידידי.

מוניות מצפון תל אביב לנתב"ג 

(צפון )

מונית מצפון תל אביב לנתב"ג , הצפון הישן ,הצפון החדש ,שיכון בבלי ,גבעת עמל ב' ,פארק צמרת .

מוניות מיפו לנתב"ג 

מונית מיפו לנתב"ג  ,יפו העתיקה ,יפו א' (דקר) ,יפו ג' ,יפו ד' , עג'מי ,גבעת עלייה , צהלון ,שיכוני חיסכון ,פרדס דכה ,גבעת אנדרומדה ,מנשייה ,המושבה האמריקאית .

 מוניות מרמת אביב לנתב"ג 

מונית מרמת אביב לנתב"ג רמת אביב , נווה אביבים ,רמת אביב ג' , רמת אביב החדשה , אפקה , שכונת למד ,כוכב הצפון ,נופי ים ,צוקי אביב ,(כולל אזורי חן, גימל החדשה , מגדלי נאמן, סי אנד סאן וגלילות) , קריית האוניברסיטה .

מוניות שכונות עבר הירקון מזרח תל אביב 

מוניות מהדר יוסף לנתב"ג  ,תל ברוך , מעוז אביב ,הדר יוסף ,נאות אפקה , שכונת רביבים , צהלה ,המשתלה ,נווה שרת ,שיכון דן ,  ישגב  ,  מונית מרמת החייל לנתב"ג , קריית עתידים .

יתר על כן, מוניות WAY TAXI הזמנת מונית לשדה התעופה מתל אביב מציעות רמה גבוהה של נוחות ויעילות. הרכבים מרווחים ונקיים, ומספקים סביבה נעימה לנוסעים במהלך הנסיעה. יתרה מכך, צוות שירות הלקוחות של החברה זמין לסייע לכם בכל שאלה או דאגה שעשויה להיות לכם, ולהבטיח חוויה חלקה וללא לחצים.

הזמנת מונית לנתב"ג מראש

כדי להזמין הזמנת מונית לנתב"ג  מ תל אביב שוט בקרו באתר האינטרנט שלנו  הזמנה דרך הטופס  תהליך ההזמנה פשוט וידידותי למשתמש, ומאפשר לכם לשריין מונית במספר קליקים בלבד. על ידי הזמנה מראש, אתם יכולים להבטיח מונית אמינה לנסיעה שלכם, ולהימנע מכל לחץ או אי ודאות של הרגע האחרון.

יוצרים קשר אתכם לפני ההגעה של המונית 

עם הזמנת מוניות מתל אביב לנתבג מונית לשדה התעופה מראש אנחנו נצור אתכם קשר כ 15 דקות לפני ההגעה של המונית ואף נזכיר לכם אם לא שכחתם את הארנק והדרכון 🙂 . אנחנו מאחלים לכם טיסה נעימה ונחיתה קלה 🙂 .

סיכום

לסיכום, בעת תכנון הנסיעה שלכם אל שדה התעופה בן גוריון  חיוני לבחור בשירות מוניות אמין ויעיל. WAY TAXI מציעה יתרונות רבים, כגון מחירים תחרותיים, רכבים נוחים ונהגים מקצועיים. על ידי הזמנת המונית שלכם מראש עם WAY TAXI, אתם יכולים להבטיח חווית הסעה לנתב"ג ולמנוחה ללא לחץ ומהנה.

תלחצו לבצע הזמנה כעת בלחיצה  הזמינו מונית . צוות הסדרנים מחכה להזמנה שלכם עכשיו .

מוניות לנתבג מתל אביב
שירות לקוחות מקצועי

ההזמנות מועברות ישירות למחשב  ומטופלות ע"י מחלקת ההזמנות .
מונית לנתב"ג תחכה לכם בכתובת ובשעה שנקבעו ללא איחורים וללא תקלות . לבירור במידת הצורך יש להתקשר ל תתקשרו עכשיו לסדרן ..0527772016

המונית תחכה לכם בכתובת שנמסה בהזמנה . 

במידה ויש בעיה של חניה המונית תגיע הכי קרוב שאפשר . כמובן זה יהיה בתיאום טלפוני עם הנהג והלקוח .

תתקשרו עכשיו ותבצעו  הזמנה דרך הסדרן ..0527772016

אנחנו מקבלים העברות דרך האפליקציה BIT של בנק הפועלים .

במידה ואתם רוצים לשלם בכרטיס אשראי . יש לצור קשר עם הסדרן בטלפון  עכשיו 0527772016  .

חצי שעה לפני שמגיעה המונית אתם יכולים לבטל את ההזמנה .אתם יכולים לבטל דרך טופס צור קשר . או דרך שרות הלקוחות 0527772016

המוניות שלנו מחכות להזמנות שלכם בשער רימון . לאחר הנחיתה אתם יוצרים קשר עם הסדרן  בטלפון   tel:0527772016

תוך זמן קצר מונית תגיע אליכם לאיסוף משער 23 קומה 2 .

מחיר מונית מתל אביב לנתב"ג נע בין 140 ש"ח ל 170 ש"ח .

תל אביב מחולקת ל 4 אזורים דרום תל אביב  מרכז תל אביב , צפון תל אביב , והצפון הרחוק לדוגמא גבול הרצליה ורמת השרון .

כמובן יש לנו מוניות גדולות ל 6 מקומות  .וגם מונית ל 7 מקומות .הסעות מיניבוס . יש להתק/שר לסדרן ולקבל ממנו הצעת מחיר מסודרת . 

 .מחיר מונית מתל אביב לנתב"ג נע בין 140 ש"ח ל 170 ש"ח .

תל אביב מחולקת ל 4 אזורים, דרום תל אביב , מרכז תל אביב , צפון תל אביב , והצפון הרחוק לדוגמא גבול הרצליה ורמת השרון .

 המחיר משעור ,המחיר בהתאם למרחק והזמן . ולפי מחירון משרד התחבורה .

תתקשרו עכשיו ותבצעו  הזמנה דרך הסדרן ..0527772016

יש לנו הסעות בכל הגדלים והמושבים , מחירים לכל סוגי הרכבים , לשירותכם מחירון הסעות לנתבג

להזמנות צרו קשר עכשיו 0527772016 

כידוע מוניות הדר שלטו בשדה התעופה המון שנים ,ולאחר קריסת המכרז בו זכו בעלי הזיכיון הנוכחיים "מוניות הדר" ביחד עם חברת "גט". במסגרת המכרז מחירי המוניות היו אמורים להיות מוזלים בכ-31 אחוז, דבר שלא קרה. 

רשות שדות התעופה הודיעה כל מונית הרשומה כחוק בכל מקום בארץ תוכל לאסוף נוסעים בנתב"ג. ברשות הבהירו כי המונית תוכל לאסוף נוסעים לאחר רישום ועמידה בתנאי הפיקוח של רשות שדות התעופה, זאת עד להודעה חדשה כמובן זה עד היום !

שירות המוניות לנוסעים יינתן גם באמצעות האפליקציות  גט טקסי , יאנגו וגם יובר ,הרשומות כחוק ולמעשה כל נוסע יוכל להזמין מונית לשיטתו או להמתין בתור למונית ולקחת מונית מכל תחנה שהיא.

תתקשרו עכשיו ותבצעו  הזמנה דרך הסדרן ..0527772016

  1. תחנה נוספת ביום בעיר אחרת עולה בערך 45 שח וכמובן ש התחנה חייבת להיות בדרך לשדה התעופה .
    2.  תחנה נוספת באותה עיר ביום עולה 25 שח וכמובן שהתחנה חייבת להיות בדרך לשדה התעופה .

הסעות לנתבג מתל אביב בזמינות מליאה , 24/7 ביממה 

פריסה ארצית , תתקשרו עכשיו ותבצעו הזמנה דרך הסדרן ..0527772016

מוניות הדרך המהירה המוניות המומלצות לנתב"ג מתל אביב 

זמינות מליאה 24/7 ביממה , בפריסה ארצית ץ

להזמנות צרו קשר עכשיו בטלפון  0527772016

מוקד שירות לקוחות לשירותכם מסביב לשעון

24 שעות ביממה

חיוג מהירWhatsApp